Modele kosmiczne do sklejania

Zobacz pozostałe produkty w kategorii MODELE do sklejania Space Shuttle Discovery & Booster Rockets jest trzecim PROMEM NASA, qui odbył lot w przestrzeń kosmiczną, jego zadaniem jest transport załogi i wymiana zaopatrzenia międzynarodowej stacji kosmicznej. Boeing 747 SCA & Space Shuttle transporteur avion à z kolei samolot codec do przenoszenia promów kosmicznych entreprise. Szafy i obudowy Rittal-Prosta obsługa, Ergonomia i wytrzymałość Pierwszy lot promu kosmicznego Columbia w Kosmosie odbył się 12 kwietnia 1981 Roku. Z ukończeniem kilkanaście statków kosmicznych, OD 1983 Roku NASA zwiększyła znacząco aktywno Naukowo-badawczą je militarną wraz z US Air Force. W Kosmos wysłano satelity komunikacyjne i Badawcze, przeprowadzono naprawy na miejscu oraz rozbudowano je zaopatrzono amerykańską stację kosmiczną. 4 kwietnia 1983 Roku Challenger odbył po raz Pierwszy lot w Kosmos. 30 sierpnia 1984 Roku wystartował po raz Pierwszy Discovery. OD 3 października 1985 quatrième Prom Kosmiczny Atlantis brał Udział w 26 misjach. Endeavour odbył swet Pierwszy lot 7 Maja 1992 Roku.

Statki Kosmiczne mogły znajdować się w Kosmosie maksymalnie 28 DNI. W dwóch katastrofach, w których zginęli Wszyscy Członkowie załogi, stracono Prom Challenger (1986) i Columbia (2003). Po dwuletniej przerwie je wielu zmianach w statkach kosmicznych i Głównym zbiorniku wznowiono Loty. Wraz z lądowaniem w stacji Air Force Edwards w Kalifornii 9 sierpnia 2005 Roku, 31. lot promu Discovery, un tym samym 114. Misja promu kosmicznego Agencji NASA, został zakończony pomyślnie. Wznowienie lotów promów kosmicznych przyczyniło się do kontynuacji rozbudowy międzynarodowej stacji kosmicznej ISS w kilkanaście latach. Dotyczyło à również Europejskiego Laboratorium kosmicznego Columbus. Odkrywanie kosmosu à marzenie nie jednego małego je dużego chłopca.

Prawdopodobnie przez swoją niedostępności i tajemniczość, Kosmos sprawie się obiektem marzeń i fascynacji nie tylko dzieci, ALE również dorosłych. Któż z NAS nie chciałby, Chociaż pings raz zobaczyć, co jest gdzieś Tam Wysoko, Jak wygląda Planeta ZIEMIA z Góry i Jak wygląda Księżyc z Bliska.